Usługi śrutowania

Śrutowanie to metoda stosowana do czyszczenia, wzmacniania oraz wygładzania powierzchni metalowych. Usługi śrutowania z powodzeniem znajdują zastosowanie w każdej branży. Śrutowanie stali, czy aluminium wykonuje się w przemyśle, w branży motoryzacyjnej, kolejowej, rolniczej, budowlanej. Usługi śrutowania to jedne z szybszych i skutecznych metod przygotowania powierzchni do ponownego pokrycia farba czy innymi tworzywami. W naszych usługach stosujemy nowoczesny sprzęt do śrutowania oraz nowoczesną technikę, aby zapewnić możliwie najlepszą jakość i renowację praktycznie każdej powierzchni.

Skorzystaj z usług śrutowania, które oferujemy w ZMG, aby w skuteczny sposób oczyścić stalowe elementy. Śrutowanie stali to usługa, która zapewni Ci zarówno oczyszczenie stalowej powierzchni, jak i usunięcie z niej wszelkich chropowatości. Pozwoli Ci to nie tylko na wykończenie kosmetyczne oczyszczanych powierzchni, ale też przygotowanie ich pod ewentualne malowanie. Śrutowanie w Zakładzie Metalowym Mirosław Głowa to gwarancja najwyższej jakości usługi i pieczołowitego zadbania o każdy, najmniejszy nawet szczegół.

Śrutowanie w naszym zakładzie odbywa się za pomocą śrutownicy turbinowej, która jest narzędziem wykonanym z odpowiednio dobranych i obrobionych materiałów, dzięki zapewniamy, że wykonywana usługa spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta. Oczyszczarki te cechuje duża automatyzacja działania oraz skuteczność wykonywanej przez maszynę pracy.

Skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów usługi. Jesteśmy przekonani, że będziemy w stanie wykonać zlecone przez Państwa zadania.

ZMG
Filtruj
Zamknij