Łyżki do minikoparki 1-2 tony

Łyżka ażurowa 500 mm (1-2 T)

Zakład Metalowy Mirosław Głowa produkuje łyżki do koparek, które charakteryzuje wysoka jakość. Łyżki do minikoparek wykonujemy z materiału konstrukcyjnego twardego lub trudnościeralnego o podwyższonej wytrzymałości. Na zlecenie klienta wykonujemy również łyżki koparek o specjalnym przeznaczeniu. Stosujemy zęby przykręcane lub spawane w zależności od przeznaczenia i rodzaju łyżki. Produkty nasze wykonane są w najwyższych standardach jakości, posiadają roczną gwarancję.

Łyżki do minikoparek znajdują dość szerokie zastosowanie, łyżka skarpowa hydrauliczna potrafi wykonywać trudne prace w terenie, takie plantowanie terenu oraz czyszczenia rowów.

Jak wiadomo szulfa koparki musi być elementem idealnie pasującym do maszyny koparkowej, dlatego przed zakupem warto zapoznać się z całym asortymentem sklepu, celem znalezienia tej odpowiedniej łyżki do koparki pasującej do koparki.

Producent osprzętu koparkowego ZMG posiada w swojej ofercie produktowej łyżki dostosowane do współpracy z każdym typem koparki (dedykowane do koparko ładowarki, mini koparki), łyżki bez większych problemów można dopasować z różnymi rodzajami szybkozłączy.

Łyżki do minikoparek – oferta producenta ZMG

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą łyżek dedykowanych do minikoparek. W tej kategorii produktowej sprzęt dedykowany do maszyn o wadze od 1 do 2 ton. Nasza oferta produktowa została pokategoryzowana odnośnie wagi maszyn. W pozostałych kategoriach udostępniany również łyżki do minikoparki 2-3 ton, 3 – 5,5 ton.

Łyżki do minikoparek to sprzęt dzięki któremu można wykonać różnego rodzaju prace ziemne takie jak kopanie rowów, formowanie skarp, równanie terenu, a także wykonać większość prac związanych z przenoszeniem załadunku i kruszyw. Wybierz sprzęt, który pozwoli zwiększyć efektywność i wydajność prac na placu budowy. Dzięki solidnej konstrukcji i wysokiej jakości materiałom, których używamy do produkcji, nasze łyżki do minikoparki to narzędzia niezawodne, zapewniające bezawaryjność
nawet przy intensywnym użytkowaniu.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 22

ZMG
Filtruj
Zamknij