Łyżki do minikoparki 1-2 tony

Łyżka ażurowa 500 mm (1-2 T)

Zakład Metalowy Mirosław Głowa produkuje łyżki do koparek, które charakteryzuje wysoka jakość. Łyżki do koparek wykonujemy z materiału konstrukcyjnego twardego lub trudnościeralnego o podwyższonej wytrzymałości. Na zlecenie klienta wykonujemy również łyżki koparek o specjalnym przeznaczeniu. Stosujemy zęby przykręcane lub spawane w zależności od przeznaczenia i rodzaju łyżki. Produkty nasze wykonane są w najwyższych standardach jakości, posiadają roczną gwarancję.

Łyżki do koparek producenta ZMG

Producent łyżek do koparek udostępnia bogatą ofertę produktową – solidny osprzęt do koparki, który charakteryzują się wysoką jakością wykonania. Łyżki do koparek znajdujące się w ofercie sklepu zostały odpowiednio pokategoryzowane odnośnie zastosowania i przedziału wagowego. Dostępne w ofercie łyżki do koparek od 1 do 40 ton. Oprócz produkcji łyżek do koparek firma zajmuje się również produkcją sprzętu dla branży rolniczej i budowlanej.

Łyżki do koparek to niezbędny osprzęt koparkowy. Sprawdza się do wykonywania skomplikowanych i wymagających prac ziemnych. Łyżki do koparek z powodzeniem mogą być montowana do wielu maszyn w tym do koparki jak również minikoparki oraz do koparko ładowarki. Znając potrzeby rynku budowlanego firma ZMG jako producent łyżek do koparek posiada w ofercie nie tylko tradycyjne szufle do koparek i ładowarek, ale także bardziej specjalistyczny osprzęt jakim są łyżki do koparek hydrauliczne, skarpowe. Na naszej stronie dostępny bogaty asortyment osprzętu do koparek w tym specjalistyczne łyżki koparki, które można kupić za pośrednictwem naszego sklepu lub też złożyć zamówienie na konkretny model łyżki.

Łyżki do koparki znajdują dość szerokie zastosowanie, łyżka skarpowa hydrauliczna potrafi wykonywać trudne prace w terenie, takie plantowanie terenu oraz czyszczenia rowów.

Jak wiadomo szulfa koparki musi być elementem idealnie pasującym do maszyny koparkowej, dlatego przed zakupem warto zapoznać się z całym asortymentem sklepu, celem znalezienia tej odpowiedniej łyżki do koparki pasującej do koparki.

Producent osprzętu koparkowego ZMG posiada w swojej ofercie produktowej łyżki dostosowane do współpracy z każdym typem koparki (dedykowane do koparko ładowarki, mini koparki), łyżki bez większych problemów można dopasować z różnymi rodzajami szybkozłączy.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 22

ZMG
Filtruj
Zamknij