Łyżki do minikoparek z serii ZMG1 przeznaczone do maszyn o tonażu 1-2 T.

Zakład Metalowy Mirosław Głowa produkuje łyżki do koparek w przedziale wagowym od 1 do 100 ton. Łyżki do koparek wykonywane są z materiału konstrukcyjnego twardego lub trudnościeralnego o podwyższonej wytrzymałości. Na zlecenie klienta wykonujemy również łyżki koparek o specjalnym przeznaczeniu. Stosujemy zęby przykręcane lub spawane w zależności od przeznaczenia i rodzaju łyżki. Produkty wykonane są w najwyższych standardach jakości i posiadają roczną gwarancję.

Łyżki ZMG1 cechują się nowoczesnym wzornictwem, modułową budową oraz nowymi funkcjonalnościami i wykonane są z materiału konstrukcyjnego twardego. Łyżki wagą i gabarytami dostosowane są do tonażu maszyny. Łyżki mogą być wykonane pod sworznie lub pod szybkozłącze na maszynie. Łyżki można uzbroić w zęby przykręcane lub spawane.

Linia ZMG1 obejmuje 3 typy łyżek:

LS-ZMG1
Łyżki do koparek skarpowe sztywne - to łyżki współpracujące z koparka przedsiębierną, służące do prac wykonywanych z poziomu wykopu.

LSH-ZMG1
Łyżki do koparek skarpowe hydrauliczne - to lyzki, które dzięki skrętnej konstrukcji hydraulicznej pozwalają na bardziej precyzyjne manewrowanie maszyną podczas wykonywanych prac ziemnych.

LK-ZMG1
Podsiębierne łyżki do koparek - to łyżki przeznaczone do koparek, które mogą pracować zarówno powyżej jak i poniżej poziomu terenu na którym stoją.

ZMG
Filtruj
Zamknij