English Deutsch Polski

Zamiatarki drogowe

Urządzenia do utrzymania ulic w czystości powinny być uważnie dobrane do warunków pracy, w jakich będą wykorzystywane. Decydując się na sprzęt produkowany przez nas, wybieracie Państwo gwarancję najwyższej jakości. Produkujemy urządzenia dostosowane do: mini koparek, koparek, ładowarek, koparko ładowarek, wózków widłowych, traktorów.

Zamiatarki drogowe – maszyny do zamiatania

Nasze maszyny do zamiatania pozwalają na zachowanie czystości na terenie prowadzonych robót ziemnych, oraz drogach dojazdowych do terenu budowy. Wybrane modele mogą być przyłączane do ciągników rolniczych, a nawet wózków widłowych co pozwala na wykorzystanie istniejącego parku maszynowego pod prace porządkowe.

Zamiatarki uliczne przemysłowe

Nasza firma oferuje zamiatarki uliczne do sprzątania komercyjnego, przemysłowego i miejskiego. ZMG skupia się na zapewnieniu wysokich standardów jakości i technologii. Dzięki czemu możemy Państwu zaoferować duży wybór zamiatarek ulicznych i stale poszerzać asortyment naszych produktów, tak aby mógł najlepiej zaspokoić potrzeby każdego klienta. Zamiatarki uliczne to maszyny niezwykle precyzyjne, charakteryzujące się dużą zwrotnością, wydajne, idealne do zastosowań w fabrykach, parkach, na placach budowy do codziennego zamiatania parkingów i hal.

Dostępne na zamówienie zamiatarki uliczne z napędem hydraulicznym.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

  Zapytaj o produkt

  Twoje imię

  Twój email

  Produkt

  Wiadomość

  WYSYŁAJĄC WIADOMOŚĆ, WYRAŻASZ ZGODĘ NA PRZETWARZANIE SWOICH DANYCH OSOBOWYCH I AKCEPTUJESZ NASZĄ POLITYKĘ PRYWATNOŚCI.