ZMG to mała rodzinna firma, która swoją przygodę w branży obróbki metali rozpoczęła w przydomowym warsztacie w 1998 roku. Obecnie ZMG to jeden z Polskich liderów w produkcji osprzętu do maszyn budowlanych takich jak łyżki do koparek, ramiona czy pługi do odśnieżania. Nowoczesna siedziba firmy oraz hale produkcyjne znajdują się w Tuszowie Narodowym w województwie Podkarpackim, w bliskim sąsiedztwie Specjalnej Strefy Ekonomicznej EURO-PARK MIELEC.

W ZMG stawiamy na ciągły rozwój, dlatego nieustannie inwestujemy we wzornictwo naszych nowych produktów oraz w nowoczesne technologie produkcji i zarządzania przedsiębiorstwem. Wspieramy również miejscową społeczność zatrudniając około 50 osób. Nasze produkty od ponad 20 lat trafiają do polskich i europejskich klientów, a my dokładamy wszelkich starań, aby każdy produkt sygnowanym znakiem ZMG cechował się najwyższą jakością oraz ponad przeciętną wytrzymałością.

Około 70% naszej produkcji kierowane jest na rynki Unii Europejskiej. Gwarancją jakościprodukowanych przez nas osprzętów są rewelacyjne opinie dealerów takich marek jak KOMATSU, CASE, NEW HOLLAND, JCB, VOLVO czy HYUNDAI.

ZMG Twój zaufany partner do ciężkich zadań.

ZMG
Filtruj
Zamknij