Zamiatarki uliczne

Zamiatarka MAX 2400mm

Zamiatarki uliczne ZMG

Zamiatarki uliczne są urządzeniami podłączanymi do sprzętu budowlanego o napędzie hydraulicznym, pozwalają na zachowanie odpowiedniej czystości na drogach publicznych, oraz w miejscach prowadzonych prac ziemnych. Zamiatarki drogowe i uliczne dostosowane są do potrzeb zamawiającego i mogą być również zasilane spalinowo czy elektrycznie. Oferowane w ZMG nowe zamiatarki chodnikowe i uliczne to maszyny alternatywne do komunalnych zamiatarek samojezdnych czy prowadzonych przez operatora. W przeciwieństwie do używanych zamiatarek produkty ZMG zapewniają wydajną i niezawodną pracę przez lata użytkowania.

Zamiatarka uliczna – zastosowanie

Każda zamiatarka uliczna dostępna w naszym sklepie to maszyna, która została stworzona do utrzymywania porządku na dużych powierzchniach: asfaltowych, betonowych, kostce brukowej. Zamiatarka uliczna potrafi skutecznie rozprawić się z wszelkiego rodzaju zanieczyszczeniami. Sprawdza się do wykonywania czynności porządkowych do zamiatania parkingów, placów budowy, dróg komunikacyjnych. Zamiatarki dostępne w kilku szerokościach roboczych: 1600 mm, 1800 mm, 2000 mm, 2400 mm.

W ofercie ZMG zamiatarka uliczna w kilku wariantach: zamiatarka hydrauliczna, do ciągnika rolniczego, do koparko ładowarki.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 13

ZMG
Filtruj
Zamknij