Łyżki do koparko-ładowarek

Łyżki do koparko-ładowarek

Produkujemy łyżki w najwyższej jakości z materiału konstrukcyjnego twardego Na zlecenie możemy wyprodukować łyżki z materiału trudnościeralnego Realizujemy każde zamówienie zarówno pojedyncze sztuki jak i 24-tonowe ładunki
Przed zakupem proszę o kontakt telefoniczny w celu sprawdzenia dostępności i ustalenia szczegółów zakupu.
Termin realizacji uzależniony od wielkości produkcji

Produkujemy łyżki do wszystkich modeli koparko ładowarek:
JCB,
CAT,
CASE,
VOLVO,
New Holland,
Komatsu,
Terex itp

Łyżki do koparko ładowarek – dostępność

Oferujemy łyżki przystosowane do współpracy z każdym typem koparki. Łyżki do koparek o specjalnej konstrukcji, które dedykowane są do różnego rodzaju prac budowlanych. ZMG to producent wysokiej jakości łyżek do koparek i ładowarek wykonanych z wytrzymałej stali konstrukcyjnej, która pozwala na wieloletnią eksploatację. Tak wykonane łyżki do koparki umożliwiają wykonanie najbardziej precyzyjnych prac budowlanych w tym wykopów, rowów czy nawet skarpowania terenu. Niektóre dostępne łyżki ładowarkowe i koparkowe wyposażone są w zęby i lemiesze wymienne, wykonane z materiałów bardzo trwałych odpornych na ścieranie.

Producent łyżek do ładowarek

Producent ZMG oferuje łyżki dedykowane dla mini koparek jak również pełnowymiarowych maszyn, o masie od 1- 36 ton i powyżej 36 ton. Nasza oferta obejmuje bogatą gamę osprzętu do koparek do wielu zastosowań budowlanych, również tych profesjonalnych i bardziej wymagających. Dostępne są łyżki do koparek o różnych parametrach technicznych, dzięki czemu można wybrać odpowiedni osprzęt do konkretnych wymagań. Możesz u nas nabyć standardowe łyżki do koparko-ładowarek oraz specjalistyczny osprzęt jakim jest łyżka przednia do koparko ładowarki.

Istnieje możliwość zamówienia dedykowanej łyżki do koparki zwłaszcza jeśli chodzi o łyżki podsiębierne, skarpowe sztywne, hydrauliczne, łyżki trapezowe, czy łyżki przednie do koparko ładowarki.

Dostawa na koszt zamawiającego

Warunki płatności : przedpłata

Roczna gwarancja na podstawie faktury

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

  Zapytaj o produkt

  Twoje imię

  Twój email

  Produkt

  Wiadomość

  WYSYŁAJĄC WIADOMOŚĆ, WYRAŻASZ ZGODĘ NA PRZETWARZANIE SWOICH DANYCH OSOBOWYCH I AKCEPTUJESZ NASZĄ POLITYKĘ PRYWATNOŚCI.