Sklep 

Podkategorie

 • Łyżki do koparki, łyżka skarpowa

  Łyżki do koparki, łyżki skarpowe produkowane przez firmę Zmg to solidnie wykonane produkty, które charakteryzują się jakością wykonania, materiałami z których zostały wykonane oraz doświadczenie w produkowaniu łyżek do koparki oraz łyżek skarpowych. Ponad to firma zajmuje się również produkcją pozostałego sprzętu z branży rolniczej, budowlanej.

 • Pługi
 • Zamiatarki uliczne

  Zamiatarki uliczne ZMG

  Zamiatarki uliczne są urządzeniami podłączanymi do sprzętu budowlanego o napędzie hydraulicznym, pozwalają na zachowanie odpowiedniej czystości na drogach publicznych, oraz w miejscach prowadzonych prac ziemnych. Zamiatarki drogowe i uliczne dostosowane są do potrzeb zamawiającego i mogą być również zasilane spalinowo czy elektrycznie. Oferowane w ZMG nowe zamiatarki chodnikowe i uliczne to maszyny alternatywne do komunalnych zamiatarek samojezdnych czy prowadzonych przez operatora. W przeciwieństwie do używanych zamiatarek produkty ZMG zapewniają wydajną i niezawodną pracę przez lata użytkowania.

  Zamiatarka uliczna - zastosowanie

  Każda zamiatarka uliczna dostępna w naszym sklepie to maszyna, która została stworzona do utrzymywania porządku na dużych powierzchniach: asfaltowych, betonowych, kostce brukowej. Zamiatarka uliczna potrafi skutecznie rozprawić się z wszelkiego rodzaju zanieczyszczeniami. Sprawdza się do wykonywania czynności porządkowych do zamiatania parkingów, placów budowy, dróg komunikacyjnych. Zamiatarki dostępne w kilku szerokościach roboczych: 1600 mm, 1800 mm, 2000 mm, 2400 mm.

  W ofercie ZMG zamiatarka uliczna w kilku wariantach: zamiatarka hydrauliczna, do ciągnika rolniczego, do koparko ładowarki.

 • Zrywaki
 • Mieszalniki do betonu
 • Płyty adaptacyjne
 • Long reach

  ZMG produkuje ramiona koparki typu long reach. Ramiona wykonane są z wysokiej jakości stali, a wymiary oraz specyfikacja techniczna końcowego produktu uzgadniana jest z zamawiającym. Ramiona koparki long reach posiadają zasięg sięgający 24 metrów, umożliwiając wykonywanie prac ziemnych przy wykorzystaniu posiadanych koparek.

  Ramiona Long Reach

  Long Reach - to inaczej tak zwane długie wysięgi (osprzęt do koparek), które usprawniają wiele prac budowlanych. Zastosowanie long reach daje duże ułatwienie przy pracach rozbiórkowych, przy wyburzeniach i głębokich wykopach.

  Long Reach pozwala na powiększenie zasięgu koparki dowolnej marki dostępnej na rynku. Właściciele koparek z ramieniem long reach mogą wykonywać bardziej specjalistyczne zlecenia budowlane, w tym prace ziemne przy usypywaniu wysokich nasypów, prace przy wykopach głębokich fundamentów, czy wyburzeniach. Koparka typu long reach może mieć zasięg pracy sięgający ponad 20 metrów.

 • Szybkozłącza