Sklep 

Podkategorie

 • Łyżki do koparki, łyżka skarpowa

  Łyżki do koparki, łyżki skarpowe produkowane przez firmę Zmg to solidnie wykonane produkty, które charakteryzują się jakością wykonania, materiałami z których zostały wykonane oraz doświadczenie w produkowaniu łyżek do koparki oraz łyżek skarpowych. Ponad to firma zajmuje się również produkcją pozostałego sprzętu z branży rolniczej, budowlanej.

  Łyżki skarpowe do koparko ładowarek

  Łyżka skarpowa to niezbędny osprzęt do koparki. Skarpówka sprawdza się do wykonywania skomplikowanych i wymagających prac ziemnych. Z powodzeniem może być montowana do każdej koparki, jak również minikoparki oraz do koparko ładowarki. Łyżka skarpowa (skarpówka) najczęściej znajduje zastosowanie przy pracach ziemnych, pogłębianiu rowów, jak również przy formowaniu skarp czy wyrównywaniu terenu. Łyżka zastosowana do koparki czy minikoparki powinna być solidnej konstrukcji, dlatego też jako producent osprzętu do maszyn oferujemy łyżki do koparki wykonane z wysokiej jakości stali odpornej na ścieranie. Łyżki do koparki, łyżki skarpowe, szufle do koparek produkowane przez firmę ZMG to solidnie wykonane produkty, które charakteryzują się wysoką jakością wykonania. Firma posiada duże doświadczenie w produkowaniu łyżek do koparki oraz łyżek skarpowych. Ponadto zajmuje się także produkcją pozostałego sprzętu z branży rolniczej, budowlanej.

  Znając potrzeby rynku budowlanego firma ZMG produkuje nie tylko tradycyjne szufle do koparek i ładowarek, ale także bardziej specjalistyczny osprzęt jakim są łyżki skarpowe hydrauliczne. Znajdują one dość szerokie zastosowanie, łyżka skarpowa hydrauliczna potrafi wykonywać trudne prace w terenie, takie plantowanie terenu oraz czyszczenia rowów. Jak wiadomo szulfa koparki musi być elementem idealnie pasującym do maszyny koparkowej, dlatego przed zakupem warto zapoznać się z całym asortymentem sklepu, celem znalezienia tej odpowiedniej łyżki skarpówki pasującej do koparki.


  Zobacz również pługi, zamiatarki uliczne oraz mieszarki do betonu.

 • Pługi

  Pługi do koparki

  Pługi do koparki to wysoce wyspecjalizowane, wydajne maszyny do odśnieżania. Idealnie sprawdzają się do usuwania cienkiej warstwy śniegu i błota poślizgowego. Pługi do koparki zapewniają sprawną pracę bez wysiłku w bardzo krótkim czasie. W zależności od typu, pługi można montować do wielu maszyn. Najczęściej montowane są one do wózków widłowych do ciągników oraz traktorów. Odśnieżanie to ciężka praca, dlatego też oferujemy naszym klientom pługi zaprojektowaliśmy w taki sposób, aby mogły sprostać temu wyzwaniu.


  Zobacz również łyżki do koparki oraz zrywaki.

 • Zamiatarki uliczne

  Zamiatarki uliczne ZMG

  Zamiatarki uliczne są urządzeniami podłączanymi do sprzętu budowlanego o napędzie hydraulicznym, pozwalają na zachowanie odpowiedniej czystości na drogach publicznych, oraz w miejscach prowadzonych prac ziemnych. Zamiatarki drogowe i uliczne dostosowane są do potrzeb zamawiającego i mogą być również zasilane spalinowo czy elektrycznie. Oferowane w ZMG nowe zamiatarki chodnikowe i uliczne to maszyny alternatywne do komunalnych zamiatarek samojezdnych czy prowadzonych przez operatora. W przeciwieństwie do używanych zamiatarek produkty ZMG zapewniają wydajną i niezawodną pracę przez lata użytkowania.

  Zamiatarka uliczna - zastosowanie

  Każda zamiatarka uliczna dostępna w naszym sklepie to maszyna, która została stworzona do utrzymywania porządku na dużych powierzchniach: asfaltowych, betonowych, kostce brukowej. Zamiatarka uliczna potrafi skutecznie rozprawić się z wszelkiego rodzaju zanieczyszczeniami. Sprawdza się do wykonywania czynności porządkowych do zamiatania parkingów, placów budowy, dróg komunikacyjnych. Zamiatarki dostępne w kilku szerokościach roboczych: 1600 mm, 1800 mm, 2000 mm, 2400 mm.

  W ofercie ZMG zamiatarka uliczna w kilku wariantach: zamiatarka hydrauliczna, do ciągnika rolniczego, do koparko ładowarki.


  Zobacz również pługi, łyżki do koparek oraz mieszalniki do betonu.

 • Zrywaki

  Zrywaki do koparek

  Zrywarki do koparek to sprzęt dzięki któremu można w szybko i bezpiecznie wykonać wiele prac ziemnych. Zrywarki do koparek sprawdzają się idealnie do rozbiórek zrywania betonu, wyrywania korzeni, do kopania w twardej ziemi. Ząb zrywający do koparki (bo tak nazywany jest potocznie zrywak) został zaprojektowany w taki sposób, by mógł wykonywać swoją skomplikowane prace w ziemi. Zrywarki do koparek producenta ZMG to osprzęt solidnej konstrukcji wykonane z wysokiej jakości stali.


  Zobacz również pługi, łyżki do koparki, a także zamiatarki uliczne.

 • Mieszalniki do betonu

  Mieszalniki do betonu to specjalistyczne urządzenia dzięki którym w szybki i wygodny sposób możliwe jest mieszanie zapraw budowlanych. Nowoczesne mieszalniki do betonu posiadają prostą konstrukcję, przeważnie jest to łyżka z mieszalnikiem, która może być montowana do koparki. Dużą zaletą mieszalnika jest to, że można go w dowolnym momencie przetransportować na wyznaczony plac budowy.

  Mieszalnik do betonu

  Łyżki z mieszalnikiem sprawdzają się w każdych warunkach nawet tych najtrudniejszych. Doskonale radzą sobie tam gdzie konieczne jest przygotowanie betonu, podsypki i innego rodzaju kruszyw budowlanych. Dostępne w naszym asortymencie mieszalniki do betonu można bez większych problemów zamontować do wielu maszyn budowlanych - ładowarek, koparek a nawet minikoparek.

  W asortymencie dostępna łyżka z mieszalnikiem napędzanym hydraulicznie. Mieszalniki do betonu możemy wykonać również na zamówienie.

  Zobacz również zrywaki, pługi, a także zamiatarki uliczne.

 • Płyty adaptacyjne

  Płyty adaptacyjne do koparek

  W tej kategorii produktów znajdziesz płyty adaptacyjne do koparek. Nowoczesny system mocowań jest ważny podczas użytkowania koparek. Dzięki nim maszyna może pracować sprawniej i mniej awaryjnie. Płyty adaptacyjne do łyżek do koparek wykonane z twardego tworzywa i dodatkowo wytrzymałej konstrukcji. Jako producent osprzętu do maszyn, jesteśmy w stanie wykonać płytę adaptacyjną przystosowaną do każdego modelu koparki. Sprawdź dostępne w naszym sklepie płyty adaptacyjne do łyżek koparkowych.

  Zobacz również mieszalniki do betonu, pługi, a także long reach.

 • Long reach

  ZMG produkuje ramiona koparki typu long reach. Ramiona wykonane są z wysokiej jakości stali, a wymiary oraz specyfikacja techniczna końcowego produktu uzgadniana jest z zamawiającym. Ramiona koparki long reach posiadają zasięg sięgający 24 metrów, umożliwiając wykonywanie prac ziemnych przy wykorzystaniu posiadanych koparek.

  Ramiona Long Reach

  Long Reach - to inaczej tak zwane długie wysięgi (osprzęt do koparek), które usprawniają wiele prac budowlanych. Zastosowanie long reach daje duże ułatwienie przy pracach rozbiórkowych, przy wyburzeniach i głębokich wykopach.

  Long Reach pozwala na powiększenie zasięgu koparki dowolnej marki dostępnej na rynku. Właściciele koparek z ramieniem long reach mogą wykonywać bardziej specjalistyczne zlecenia budowlane, w tym prace ziemne przy usypywaniu wysokich nasypów, prace przy wykopach głębokich fundamentów, czy wyburzeniach. Koparka typu long reach może mieć zasięg pracy sięgający ponad 20 metrów.

  Zobacz również mieszalniki do betonuzamiatarki uliczne oraz pługi.

 • Szybkozłącza