Skorzystaj z usług śrutowania, które oferujemy w ZMG, aby w skuteczny sposób oczyścić stalowe elementy. Śrutowanie stali to usługa, która zapewni Ci zarówno oczyszczenie stalowej powierzchni, jak i usunięcie z niej wszelkich chropowatości. Pozwoli Ci to nie tylko na wykończenie kosmetyczne oczyszczanych powierzchni, ale też przygotowanie ich pod ewentualne malowanie. Śrutowanie w Zakładzie Metalowym Mirosław Głowa to gwarancja najwyższej jakości usługi i pieczołowitego zadbania o każdy, najmniejszy nawet szczegół.

Śrutowanie w naszym zakładzie odbywa się za pomocą śrutownicy turbinowej, która jest narzędziem wykonanym z odpowiednio dobranych i obrobionych materiałów, dzięki zapewniamy, że wykonywana usługa spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta. Oczyszczarki te cechuje duża automatyzacja działania oraz skuteczność wykonywanej przez maszynę pracy.

Skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów usługi. Jesteśmy przekonani, że będziemy w stanie wykonać zlecone przez Państwa zadania.