Witamy na stronie prowadzonej przez Zakład Metalowy Mirosław Głowa
 - producenta osprzętu do maszyn budowlanychZakład Metalowy Mirosław Głowa to rodzinna firma, która w przeciągu 16 lat dynamicznego rozwoju pozyskała pokłady doświadczeń w zakresie obróbki metalu. Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Tuszowie Narodowym/k. Mielca. Od samego początku, 1998 roku, obróbka metalu i budowanie konstrukcji stalowych stanowiły podstawową działalność firmy. Od lat Zakład Metalowy Mirosław Głowa produkuje osprzęt do maszyn budowlanych. Specjalizujemy się w produkcji łyżek, zamiatarek, pługów śnieżnych, szybkozłączy do koparek, koparko-ładowarek i minikoparek. Rozszerzyliśmy swoją działalność  o sprzedaż maszyn budowlanych renomowanych producentów.  W naszej ofercie znajdziecie Państwo sprzęt ciężki, taki jak ładowarki teleskopowe czy koparki.
W naszej ofercie znajdują poniższe produkty: łyżka podsiębierna, łyżka skarpowa, łyżka hydrauliczna, łyżka trapezowa, łyżka do ładowarki teleskopowej, pług śnieżny, szybkozłącze mechaniczne i hydrauliczne, czyszczarka, płyta adaptacyjne pod młot hydrauliczny, sworznie, tuleja wymienna, odśnieżarka, odmiatarka.

Przez 16 lat działalności podjęliśmy współpracę z wieloma firmami w Polsce i Europie. Około 70% naszej produkcji kierowane jest na rynki Unii Europejskiej. Gwarancją jakości produkowanych przez nas osprzętów są rewelacyjne opinie dealerów takich marek jak KOMATSU, CASE, NEW HOLLAND, JCB, VOLVO czy HYUNDAI. Polecanie nas swoim klientom to przykład na bezwarunkowe zaufanie do naszej firmy.