Utrzymywanie czystości - Zamiatarki uliczne

Jeżeli jesteśmy właścicielami firmy, która utrzymuje czystość w mieście, to warto wyposażyć się w doskonały sprzęt. Zapewni on nam efektowną, wydajną pracę.
Zamiatarki uliczne pozwolą nam na usunięcie zanieczyszczeń z chodnika, takich jak brud, kusz, śmieci oraz inne szkodliwe dla zdrowia substancje.


W ofercie różnych sklepów znajdziemy zamiatarki uliczne rekomendowanych firm. Zasilane są one benzyną. Posiadają również napęd jezdny do przodu, ale dla ułatwienia pracy naszych pracowników, dodatkowo zamiatarki uliczne zostały wyposażone w łatwy w obsłudze bieg wsteczny.

Zbiornik zanieczyszczeń jest bardzo pojemny, może pomieścić nawet do 50 litrów śmieci. Wyposażony jest w rolki i wygodny uchwyt do przenoszenia, opróżniania brudu i innych zanieczyszczeń.

Wydajny silnik benzynowy zapewni nam komfortową i wydajną pracę.
W większości takich urządzeń możemy zwiększać lub zmniejszać siłę docisku szczotki bocznej oraz szczotki głównej.

Zaleca się korzystanie z zamiatarek ulicznych na twardych nawierzchniach jak asfalt, kostka brukowa, podłogi przemysłowe.

Zamiatarki uliczne cechuje cichość pracy, niskie koszty eksploatacji oraz bardzo niskie zużycie paliwa.

Jeśli nasza firma budowlana posiada wiele nowoczesnych i wydajnych koparek, to warto zainteresować się ofertą różnych łyżek do koparek, które ułatwią nam wiele prac, które musimy wykonać.

Łyżki do koparki - Zastosowanie łyżek skarpowych

Obecnie bardzo popularne są budowy placów do zabaw dla dzieci, które muszą zostać wykonane w taki sposób, by przestrzegały wszystkie wytyczne i normy, wtedy dzieci będą miały bezpieczne miejsce do swoich zabaw.

Łyżki do koparek muszą być dostosowane do rodzaju prac, do którego zostaną wykorzystane oraz do rodzaju nawierzchni, jaką będą przekopywać.


Łyżka skarpowa idealnie nada się do twardych powierzchni, z dużą ilością kamieni i innych rzeczy utrudniających wykonywanie naszej pracy.


Taka łyżka do koparki wyróżnia się dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz dobrą wydajnością. Firmy budowlane mające w planach sporą ilość zleceń polegających na wykopywaniu fundamentów na dom jednorodzinny powinny zainteresować się zakupem dodatkowych łyżek do koparek.
Praca naszych pracowników stanie się kilkukrotnie łatwiejsza i czas wykonania zlecenia może ulec skróceniu.

Firmy budowlane powinny szukać nowych rozwiązań, które pozwolą na coraz szybszą, dokładniejszą pracę. Unikniemy wtedy niepotrzebnych opóźnień, które mogą oznaczać niepotrzebne kary finansowe dla naszej firmy.

Warto inwestować w nowy sprzęt, aby zyskiwać nowych klientów i lepsze zlecenia.