Zamiatarka do ciągnika – alternatywa dla utrzymania porządku

Zamiatarka uliczna to sprzęt, którego główną zaletą powinna być uniwersalność i niezawodność. Uniwersalność, bo niezwykle ważną cechą jest dostosowanie się do potrzeb konkretnych klientów, niezawodność – gdyż klient zadowolony to taki, który ma świadomość wysokiej jakości sprzętu, który kupuje. Zamiatarka do ciągnika od ZMG spełnia oba te postulaty.

Dość powiedzieć, że nasza firma produkuje zamiatarki najwyższej klasy, dostosowane do różnego rodzaju sprzętów większości popularnych w naszym kraju producentów. Poza zamiatarkami ulicznymi podłączanymi do wózków widłowych, koparek czy ładowarek, ZMG wyspecjalizowało się również w produkcji zamiatarek do ciągników. Wszystko po to, by odpowiedzieć na Państwa potrzeby i pozwolić Państwu na wykorzystanie już posiadanego sprzętu do wykonywania niezbędnych prac porządkowych na terenie Państwa zakładów, jak i poza nimi.

Przypnij zamiatarkę do swojego ciągnika

Zamiatarka do ciągnika to sprzęt, który sprawdza się w niezwykle dużej liczbie sytuacji. Wykorzystać ją można zarówno do utrzymania czystości na placu budowy, w gospodarstwie rolnym, jak i podczas prac porządkowych na terenie gminy. To ostatnie zastosowanie zresztą, pozwala na wykonywanie zadań zlecanych przez wszelkie instytucje samorządowe, takie jak urzędy gminy czy inne jednostki samorządu terytorialnego. Jak działa taka zamiatarka? Podstawą jej działania są napędzane hydraulicznie (najczęściej) szczotki, które za pomocą ruchu obrotowego kierują wszelkie napotkane na swojej drodze zanieczyszczenia do wnętrza maszyny. Co tam się z nimi dzieje? Zostają zassane przez system podciśnieniowy do wnętrza zamiatarki, gdzie znajduje się odpowiedni zbiornik właśnie na wszelkie nieczystości.

Zamiatarki tego typu zwykle mają uniwersalne zastosowanie, które jest zależne od rodzaju zastosowanych zaczepów. Stąd też, zamiatarki do ciągników mogą być wykorzystywane przy większości popularnych w Polsce sprzętów tego typu. Co więcej, w razie gdyby konieczne były jakieś modyfikacje – ZMG wykonuje również tego typu zamówienia, dostosowując swoje wykonawstwo do bardzo konkretnych potrzeb.

Nie sposób nie wspomnieć tutaj o jakości, jaką niesie za sobą zamiatarka do ciągnika naszej firmy. A mowa tu z jednej strony o wysokiej jakości wykonywanej przez zamiatarkę pracy, co pozwala na dokładność prac porządkowych wykonywanych przez ZMG, z drugiej zaś strony o gwarancji wykonania sprzętu na odpowiednim poziomie, co zapewni bezproblemową pracę zamiatarki przez wiele lat.