ZMG – producent zamiatarek dla Twoich potrzeb

Firma ZMG jako producent zamiatarek specjalizuje się w wyrobie narzędzi odpowiadających potrzebom szerokiej grupy klientów. Od lat stanowimy czołówkę firm, które wykonują tego typu urządzenia, co pozwoliło nam na rozpoznanie rynku i ciągłe doskonalenie, dzięki czemu nasze sprzęty stanowią gwarancję wysokiej jakości i klasy.

Produkujemy zamiatarki, które trafiają do różnego rodzaju przedsiębiorstw, zakładów i gospodarstw, w zależności od konkretnych potrzeb i wymagań, jakie stawiają przed nami nasi klienci. Wsłuchujemy się w głosy zamawiających, a co za tym idzie, na bieżąco doskonalimy się w produkcji sprzętów, które wykorzystywane są do utrzymywania czystości dróg miejskich, placów, a także chodników gminnych.

ZMG – producent zamiatarek wysokiej jakości

Zamiatarki, które produkujemy współpracują z większością najpopularniejszych sprzętów, jakie dostępne są na rynku. Wytwarzamy zamiatarki podłączane pod wózki widłowe, koparko-ładowarki, traktory, ładowarki, koparki, mini ładowarki czy mini koparki. Co to dla Państwa oznacza? Możliwość wykorzystywania istniejącego już parku maszynowego pod prace porządkowe, których celem będzie utrzymanie czystości na miejscach prac ziemnych, dojazdach do placów budowy i innych nawierzchniach, na których wymagane jest regularne wymiatanie zanieczyszczeń.

Zamiatarki ZPH z hydraulicznym wysypem śmieci sprawiają, że prace porządkowe stają się dużo łatwiejsze, a zastosowane w nich wahadłowe zaczepy pozwalają na poruszanie się najbardziej nierównych powierzchniach bez pomijania zanieczyszczeń. Czyni to ten sprzęt niezwykle niezawodnym i skutecznym. Podobnie jak duże zamiatarki hydrauliczne, posiadające wzmocnione zaczepy, które znakomicie sprawdzają się w zamiataniu ulic. Zamiatarki takie można wyposażyć w system szczotki bocznej, sprawiający, że prace stają się jeszcze dokładniejsze, a także zraszania czyszczonej powierzchni. Pozwala to na kompleksową usługę, o dużej wartości dla użytkowników dróg gminnych i innych powierzchni, jakie szorowane są za pomocą zamiatarek ZMG.

Produkcja zamiatarek przez firmę ZMG osiąga najwyższy poziom, co nie zmienia faktu, że ciągle staramy się stawać lepszymi, doskonaląc nasze urządzenia i wykorzystując przy ich produkcji materiały najwyższej klasy. Wszystko, by tylko wyjść naprzeciw Państwa potrzebom i wymaganiom.