Zamiatarki uliczne – sposób na czystą nawierzchnię

Utrzymanie dróg I ulic w jak największym porządku wymaga często pracy zamiatarki ulicznej. Odpowiedni sprzęt pozwala na efektywną pracę wszelkiego rodzaju firm prowadzących prace drogowe, ale też w zakładach oraz gospodarstwach komunalnych i spółkach gminnych dbających o czystość naszych miast.

Zamiatarki uliczne firmy ZMG to urządzenia, które odpowiadając na potrzeby klientów, występują w kilku wariantach napędu, tak by w pełni zadowolić każdego zamawiającego taki sprzęt. Ze względu na rodzaj zastosowanego napędu wyróżnić możemy:

  • zamiatarki o napędzie hydraulicznym;

  • zamiatarki zasilane spalinowo;

  • zamiatarki elektryczne.

Czym charakteryzują się zamiatarki firmy ZMG? Przede wszystkim jest to sprzęt, który podłącza się do pojazdów budowlanych. Dzięki temu nie jest konieczne posiadanie operatora – zamiatarkę taką możemy podpiąć pod koparkę, ładowarkę, ciągnik, wózek widłowy czy traktor – co za tym idzie, wykorzystujemy sprzęt, który już mamy w swoim asortymencie, co czyni naszą pracę bardziej efektywną!

Zamiatarki uliczne do ciągnika ZMG – uniwersalny sprzęt dla każdego

Wiele spośród zamiatarek ulicznych, jakie posiada firma ZMG w swoim asortymencie pozwala na hydrauliczny wysyp śmieci, co dodatkowo ułatwia pozbywanie się wszelkich zanieczyszczeń, jaki nasz sprzęt spotka na swojej drodze. W dodatku, zamiatarki te zasadniczo mogą współpracować ze sprzętem budowlanym i rolniczym większości popularnych marek, co czyni je niezwykle uniwersalnymi urządzeniami. Co więcej – firma jako producent, w sposób niezwykle indywidualny podchodzi do kwestii dostosowania maszyn do potrzeb klienta. Dzięki temu mają Państwo możliwość na przykład wykonania zaczepów do koparko-ładowarki czy innej maszyny budowlanej w zależności od konkretnych wymagań.

Uniwersalność to najważniejsza cecha, jaką posiadają nasze zamiatarki uliczne. Dzięki temu stanowią one fantastyczną alternatywę dla zamiatarek samojezdnych, bądź też tych prowadzonych przez operatora. Nie sposób nie wspomnieć o niezawodności i gwarancji zakupu na lata. Zamiatarki od ZMG należą do najmniej awaryjnych i najtrwalszych w swojej klasie. Z nimi utrzymanie chodnika, placu czy drogi miejskiej w czystości staje się niezwykle proste. Najlepiej jednak przekonać się o tym samodzielnie – dokonując odpowiedniego zakupu.