Łyżki do koparek – gwarancja jakości wykonania

Skarpowe, z materiału trudnościeralnego, z zębami mocowanymi spawaniem lub też przykręcanymi – ile koparek, tyle rodzajów łyżek do nich. Nie ulega jednak wątpliwość, że to łyżka stanowi jeśli nie serce, to przynajmniej ręce każdej koparki, stąd niezwykle ważny jest odpowiedni jej wybór. Łyżki do koparek firmy ZMG stanowią gwarancję jakości.

Jak wspomniano wyżej – każda koparka wymaga wyjątkowej łyżki, dzięki której praca jaką wykonuje będzie postępowała w jak najlepszy sposób. Firma ZMG specjalizuje się w produkcji łyżek do koparek wszelkiego typu. Jeśli potrzebują Państwo sprzętu, który wykonany będzie z materiału konstrukcyjnego twardego, bądź też trudnościeralnego – tutaj go Państwo znajdą.

Oczywistym jest, że w zależności od konkretnych potrzeb, łyżka do koparki powinna mieć odpowiedni udźwig, dostosowany również do tonażu samej koparki. Tylko w ten sposób użytkowanie koparki może się odbywać w sposób bezpieczny, zgodny z zasadami BHP i całkowicie niegroźny dla samej koparki. Firma ZMG produkuje łyżki o udźwigu od 1 do aż 100 ton. Na specjalne zamówienie jest w stanie również wykonać łyżki do koparek o specjalnym przeznaczeniu. Realizowane są także zamówienia indywidualne – tyczy się to szczególnie dużych łyżek. Wszelkie sprzęty o udźwigu powyżej 36 ton wykonywane są na podstawie dedykowanych rysunków technicznych, które przedstawiają zarówno gabaryty takiego urządzenia, jak i wagę, grubość oraz gatunek blachy z jakiej łyżka do koparki jest wykonana. Oczywiście materiały wykorzystywane do produkcji posiadają certyfikat najwyższej jakości, co daje Państwu pewność, że w Państwa ręce trafia urządzenie najwyższej klasy.

Jakie mamy rodzaje łyżek? Specjalnie dla Państwa produkujemy łyżki:

  • Skarpowe sztywne

  • Skarpowe hydrauliczne – z dwoma siłownikami oraz uzbrojeniem hydraulicznym

  • Podsiębierne – wyposażone w zęby spawane typowe lub skalne.

Ponadto, łyżki wykonywane są pod sworznie oraz każdy dostępny na rynku model szybkozłącza. Wszystko po to, by odpowiedzieć na Państwa potrzeby jak najpełniej, dzięki czemu będą Państwo do nas wracać po kolejne zakupy.

Kupując łyżki do koparek od ZMG, mają Państwo pewność, że sięgają po sprzęt wysokiej jakości. Dowodem tego jest roczna gwarancja, której udzielamy na wszystkie rodzaje łyżek do koparek, co jedynie potwierdza, jak pewni jesteśmy ekwipunku, który Państwu oferujemy.