Łyżki do koparek 9-12 ton

Łyżki do koparek wykonane są z materiału konstrukcyjnego twardego lub z materiału o podwyższonej wytrzymałości. Łyżki gabarytem i wagą dostosowane są do przedziału wagowego maszyny. Łyżki podsiębierne do koparek uzbrojone są w zęby spawane typowe lub skalne w zależności od przeznaczenia. Łyżki do koparek skarpowe hydrauliczne posiadają dwa siłow...

Łyżki do koparek wykonane są z materiału konstrukcyjnego twardego lub z materiału o podwyższonej wytrzymałości. Łyżki gabarytem i wagą dostosowane są do przedziału wagowego maszyny. Łyżki podsiębierne do koparek uzbrojone są w zęby spawane typowe lub skalne w zależności od przeznaczenia. Łyżki do koparek skarpowe hydrauliczne posiadają dwa siłowniki, uzbrojenie hydrauliczne i przystosowane są do danego modelu maszyny. Na zlecenie klienta możemy wykonać łyżki o specjalnym przeznaczeniu. Wykonujemy łyżki do koparek pod sworznie jak i pod szybkozłącze. Najwyższą jakość produktu potwierdzamy udzielając rocznej gwarancji producenta łyżek - ZMG.  

Więcej

Łyżki do koparek 9-12 ton 

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
 • Produkt dostępny na zamówienie

  Łyżka do koparek skarpowa sztywna przeznaczona jest do robót ziemnych. Dokupując do swojej koparki łyżki skarpowe poszerzasz funkcjonalność swoich maszyn budowlanych.

  zamów

  Łyżka do koparek skarpowa sztywna przeznaczona jest do robót ziemnych.

  Dokupując do swojej koparki łyżki skarpowe poszerzasz funkcjonalność swoich maszyn budowlanych.

 • Produkt dostępny na zamówienie

  Łyżki skarpowe hydrauliczne wykorzystywane są przy przeprowadzaniu prac ziemnych o bardziej specjalistycznej charakterystyce. Łyżki do koparki z mechanizmem hydraulicznym Łyżki o różnej pojemności i rozmiarach dostępne są w firmie ZMG na zamówienie.

  zamów

  Łyżki skarpowe hydrauliczne wykorzystywane są przy przeprowadzaniu prac ziemnych o bardziej specjalistycznej charakterystyce.

  Łyżki do koparki z mechanizmem hydraulicznym

  Łyżki o różnej pojemności i rozmiarach dostępne są w firmie ZMG na zamówienie.

 • Produkt dostępny na zamówienie

  Łyżki do koparek o konstrukcji podsiębiernej do prac ziemnych. Produkowane przez ZMG łyżki podsiębierne umożliwiają stabilną i wydajną pracę koparek budowlanych na niemal każdym rodzaju podłoża.

  zamów

  Łyżki do koparek o konstrukcji podsiębiernej do prac ziemnych.

  Produkowane przez ZMG łyżki podsiębierne umożliwiają stabilną i wydajną pracę koparek budowlanych na niemal każdym rodzaju podłoża.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów