Mieszalniki do betonu

Mieszalniki do betonu to specjalistyczne urządzenia dzięki którym w szybki i wygodny sposób możliwe jest mieszanie zapraw budowlanych. Nowoczesne mieszalniki do betonu posiadają prostą konstrukcję, przeważnie jest to łyżka z mieszalnikiem, która może być montowana do koparki. Dużą zaletą mieszalnika jest to, że można go w dowolnym momencie przet...

Mieszalniki do betonu to specjalistyczne urządzenia dzięki którym w szybki i wygodny sposób możliwe jest mieszanie zapraw budowlanych. Nowoczesne mieszalniki do betonu posiadają prostą konstrukcję, przeważnie jest to łyżka z mieszalnikiem, która może być montowana do koparki. Dużą zaletą mieszalnika jest to, że można go w dowolnym momencie przetransportować na wyznaczony plac budowy.

Mieszalnik do betonu

Łyżki z mieszalnikiem sprawdzają się w każdych warunkach nawet tych najtrudniejszych. Doskonale radzą sobie tam gdzie konieczne jest przygotowanie betonu, podsypki i innego rodzaju kruszyw budowlanych. Dostępne w naszym asortymencie mieszalniki do betonu można bez większych problemów zamontować do wielu maszyn budowlanych - ładowarek, koparek a nawet minikoparek.

W asortymencie dostępna łyżka z mieszalnikiem napędzanym hydraulicznie. Mieszalniki do betonu możemy wykonać również na zamówienie.

Zobacz również zrywaki, pługi, a także zamiatarki uliczne.

Więcej

Mieszalniki do betonu 

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  • 24 600,00 zł W magazynie

    Łyżka z mieszalnikiem do betonu (mieszadło do betonu) polecana jest w szczególności na budowach, przy utwardzaniu nawierzchni, renowacji i budowie chodników, kanałów burzowych, ściekowych, krawężników itp. Bardzo przydatna w miejscach pozbawionych prądu. Ułatwia transport zaprawy w dowolone miejsce. Łyżka do betonu może być montowana do koparko-ładowarek,...

    W magazynie
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji