Pługi odśnieżne

Zakład Metalowy Mirosław Głowa w gamie swoich produktów posiada szeroki asortyment pługów odśnieżnych. Produkujemy pługi do: koparek, ładowarek, koparko ładowarek, traktorów, ładowaczy czołowych, quadów. Produkujemy pługi proste mechaniczne jak i profesjonalne pługi hydrauliczne jedno i dwu skrzydłowe. Do produkcji stosujemy tylko materiały z at...

Zakład Metalowy Mirosław Głowa w gamie swoich produktów posiada szeroki asortyment pługów odśnieżnych. Produkujemy pługi do: koparek, ładowarek, koparko ładowarek, traktorów, ładowaczy czołowych, quadów. Produkujemy pługi proste mechaniczne jak i profesjonalne pługi hydrauliczne jedno i dwu skrzydłowe. Do produkcji stosujemy tylko materiały z atestem jakości. Najwyższą jakość naszych produktów potwierdzamy udzielając rocznej gwarancji oraz wystawiając deklarację zgodności. 

Pługi do ciągników i quadów

Jako, że pługi odśnieżne to sprzęt, który jest poddany trudnej pracy, staramy się stworzyć sprzęt, który będzie dobrej konstrukcji. Bez względu na to, czy są to pługi odśnieżne do ciągnika, czy do quada osprzęt tworzony jest z najlepszych materiałów, by zapewnić komfort wykonywanej pracy. Oferowane przez firmę ZMG pługi odśnieżne to maszyny modne i trwałe. Zastosowane rozwiązania konstrukcyjne w pługach odśnieżnych umożliwiają pracę w bardzo trudnych warunkach zimowych. Można nimi wykonać między innymi taką pracę jak usunięcie zalegającego śniegu, błota pośniegowego, usunięcie zasp, a nawet lodu.

Zobacz również zamiatarki drogowe oraz łyżki do koparek

Więcej

Pługi odśnieżne  

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów