Łyżki do koparek

Łyżki do koparek

Zakład Metalowy Mirosław Głowa produkuje łyżki do koparek w przedziale wagowym od 1 do 100 ton. Łyżki do koparek wykonujemy z materiału konstrukcyjnego twardego lub trudnościeralnego o podwyższonej wytrzymałości. Na zlecenie klienta wykonujemy również łyżki koparek o specjalnym przeznaczeniu. Stosujemy zęby przykręcane lub spawa...

Łyżki do koparek

Zakład Metalowy Mirosław Głowa produkuje łyżki do koparek w przedziale wagowym od 1 do 100 ton. Łyżki do koparek wykonujemy z materiału konstrukcyjnego twardego lub trudnościeralnego o podwyższonej wytrzymałości. Na zlecenie klienta wykonujemy również łyżki koparek o specjalnym przeznaczeniu. Stosujemy zęby przykręcane lub spawane w zależności od przeznaczenia i rodzaju łyżki. Produkty nasze wykonane są w najwyższych standardach jakości, posiadają roczną gwarancję .  

Zobacz również łyżki do koparko-ładowarek oraz łyżki ładowarkowe

Więcej

Łyżki do koparek 

Podkategorie

 • Łyżki do mini koparki 1-1,7 tony

  Łyżki do mini koparek z przedziału 1-1,7 tony wykonane są z materiału konstrukcyjnego twardego. Łyżki wagą i gabarytem dostosowane są do tonarzu maszyny. Łyżki mogą być wykonane pod sworznie lub pod szybkozłącze na maszynie. Łyżki można uzbroić w zęby przykręcane lub spawane.  

  Zobacz również łyżki do mini koparki 1,7-2,5 tony

 • Łyżki do mini koparki 1,7-2,5 tony

  Łyżki do mini koparek z przedziału 1,7-2,5 tony wykonane są w całości z materiału konstrukcyjnego twardego, na zlecenie klienta łyżki lub ich elementy mogą być wykonane z materiału o podwyższonej wytrzymałości. Łyżki wykonane  są  pod sworznie na maszynie lub pod szybkozłącze. Gabaryty i waga łyżek dostosowana jest do ciężaru maszyny. Łyżki mogą być uzbrojone w zęby przykręcane lu spawane.

  Zobacz również łyżki do mini koparki 1-1,7 tony oraz łyżki do mini koparki 2,5-3,8 ton

 • Łyżki do mini koparki 2,5-3,8 ton

  Produkujemy łyżki do mini koparek w przedziale wagowym od 2,5 do 3,8 ton. Produkujemy łyżki podsiębierne, skarpowe sztywne i hydrauliczne. Łyżki wykonujemy z materiału konstrukcyjnego twardego lub o podwyższonej wytrzymałości. Łyżki podsiębierne mogą mieć zęby przykręcane lub spawane. Na zlecenie klienta możemy wykonać łyżki o specjalnym przeznaczeniu lub według projektu klienta. Łyżki dostosowujemy do każdego modelu maszyny. Produkty nasze posiadają roczna gwarancję. 

  Zobacz również: łyżki do mini koparki 1,7-2,5 tony oraz łyżki do mini koparki 3,8-6,5 ton

 • Łyżki do mini koparki 3,8-6,5 ton

  Łyżki do mini koparek z przedziału wagowego 3,8-6,5 ton mają odpowiednio dostosowane gabaryty i ciężar. Do tych maszyn wykonujemy odpowiednie łyżki podsiębierne, skarpowe sztywne i skarpowe hydrauliczne. Użyte do produkcji materiały konstrukcyjne twarde lub o podwyższonej wytrzymałości z certyfikatami producenta zapewniają najwyższą jakość produktu, co potwierdzamy udzielając rocznej gwarancji. 

  Zobacz również: łyżki do mini koparki 2,5-3,8 ton oraz łyżki do koparek 6,5-8,5 ton

 • Łyżki do koparek 6,5-8,5 ton

  Łyżki do koparek  wykonane są z materiału konstrukcyjnego twardego lub z materiału o podwyższonej wytrzymałości. Łyżki gabarytem i wagą dostosowujemy do przedziału wagowego maszyny. Łyżki podsiębierne uzbrajamy w zęby spawane typowe lub skalne w zależności od przeznaczenia. Łyżki skarpowe hydrauliczne posiadają dwa siłowniki, uzbrojenie hydrauliczne i przystosowane są do danego modelu maszyny. Na zlecenie klienta możemy wykonać łyżki o specjalnym przeznaczeniu. Wykonujemy łyżki pod sworznie jak i pod szybkozłącze. Najwyższa jakość produktu potwierdzamy udzielając rocznej gwarancji na nasz produkt.

 • Łyżki do koparek 9-12 ton

  Łyżki do koparek wykonane są z materiału konstrukcyjnego twardego lub z materiału o podwyższonej wytrzymałości. Łyżki gabarytem i wagą dostosowane są do przedziału wagowego maszyny. Łyżki podsiębierne do koparek uzbrojone są w zęby spawane typowe lub skalne w zależności od przeznaczenia. Łyżki do koparek skarpowe hydrauliczne posiadają dwa siłowniki, uzbrojenie hydrauliczne i przystosowane są do danego modelu maszyny. Na zlecenie klienta możemy wykonać łyżki o specjalnym przeznaczeniu. Wykonujemy łyżki do koparek pod sworznie jak i pod szybkozłącze. Najwyższą jakość produktu potwierdzamy udzielając rocznej gwarancji producenta łyżek - ZMG.  

 • Łyżki do koparek 13-15 ton

  Łyżki do koparek wykonane są z materiału konstrukcyjnego twardego lub z materiału o podwyższonej wytrzymałości. Łyżki gabarytem i wagą dostosowane są do przedziału wagowego maszyny. Łyżki podsiębierne uzbrajamy w zęby spawane typowe lub skalne w zależności od przeznaczenia. Łyżki skarpowe hydrauliczne posiadają dwa siłowniki, uzbrojenie hydrauliczne i przystosowane są do danego modelu maszyny. Na zlecenie klienta możemy wykonać łyżki o specjalnym przeznaczeniu. Wykonujemy łyżki pod sworznie lub pod szybkozłącze. Najwyższą jakość produktu potwierdzamy udzielając rocznej gwarancji. 

 • Łyżki do koparek 16-21 ton

  Łyżki do koparek wykonane są z materiału konstrukcyjnego twardego lub z materiału o podwyższonej wytrzymałości. Łyżki gabarytem i wagą  dostosowujemy do przedziału wagowego maszyny. Łyżki podsiębierne uzbrajamy w zęby spawane typowe lub skalne w zależności od przeznaczenia. Łyżki skarpowe hydrauliczne posiadają dwa siłowniki, uzbrojenie hydrauliczne i dostosowane są do danego modelu maszyny. Na zlecenie klienta możemy wykonać łyżki o specjalnym przeznaczeniu. Wykonujemy łyżki pod  sworznie lub szybkozłącze. Najwyższą jakość produktu potwierdzamy udzielając rocznej gwarancji.

 • Łyżki do koparek 20-26 ton

  Łyżki do koparek wykonane są z materiału konstrukcyjnego twardego lub z materiału o podwyższonej wytrzymałości. Łyżki gabarytem oraz wagą dostosowane są do przedziału wagowego maszyny. Łyżki podsiębierne uzbrojone są w zęby spawane typowe lub skalne w zależności od ich przeznaczenia. Łyżki skarpowe hydrauliczne posiadają dwa siłowniki, uzbrojenie hydrauliczne oraz przystosowane są do danego modelu maszyny. Na zlecenie klienta możemy wykonać łyżki o specjalnym przeznaczeniu. Wykonujemy łyżki pod sworznie jak i pod  każdy model szybkozłącza. Najwyższą jakość produktu potwierdzamy udzielając rocznej gwarancji.  

 • Łyżki do koparek 26-32 tony

  Łyżki do koparek wykonane są z materiału konstrukcyjnego twardego lub materiału o podwyższonej wytrzymałości. Łyżki gabarytem i wagą dostosowujemy do przedziału wagowego maszyny do której wykonywane są łyżki. Łyżki podsiębierne uzbrojone są w zęby spawane wzmacniane lub skalne. Łyżki posiadają odpowiednie wzmocnienia dobrane do danej wagi łyżki oraz jej przeznaczenia. Łyżki skarpowe hydrauliczne  posiadają dwa siłowniki, uzbrojenie hydrauliczne oraz pasują do danego modelu maszyny. Na zlecenie klienta możemy wykonać łyżki specjalistyczne. Wykonujemy łyżki pod sworznie  jak i pod każdy model szybkozłącza. Najwyższą jakość produktu potwierdzamy udzielając rocznej gwarancji.   

 • Łyżki do koparek 33-36ton

  Łyżki do koparek wykonane są z materiału konstrukcyjnego twardego lub z materiału o podwyższonej wytrzymałości hd. Łyżki gabarytem i wagą dostosowane są do przedziału wagowego maszyny do której są wykonywane. Łyżki podsiębierne uzbrojone są w zęby spawane typowe lub skalne o podwyższonej wytrzymałości. Rodzaj zęba uzależniony jest od przeznaczenia i rodzaju łyżki. Łyżki skarpowe hydrauliczne wyposażone są w dwa siłowniki, uzbrojenie hydrauliczne i przystosowane są do danego modelu maszyny. Na zlecenie klienta wykonujemy łyżki o specjalnym przeznaczeniu. Wykonujemy łyżki do wszystkich modeli maszyn zarówno pod sworznie jak i pod szybkozłącza. Najwyższą jakość produktu potwierdzamy udzielając rocznej gwarancji.

 • Łyżki do koparek 36-100 ton

  Łyżki do maszyn powyżej 36 ton wykonujemy na indywidualne zlecenia klienta na podstawie dedykowanych rysunków technicznych. Rysunki przedstawiają gabaryty, wagę, grubości i gatunki blach. Stosujemy tylko materiały z certyfikatami jakości a najwyższą jakość naszego produktu potwierdzamy udzielając rocznej gwarancji.