Produkty

Zakład Metalowy Mirosław Głowa jest producentem osprzętu do maszyn budowlanych i rolniczych. Naszym klientom oferujemy szeroki asortyment osprzętu do koparek, koparko-ładowarek, ładowarek, mini koparek, wózków widłowych i traktorów. Osprzęt dostosowujemy do każdego modelu maszyny. Produkty wykonujemy w najwyższym standardzie jakości z materiałów...

Zakład Metalowy Mirosław Głowa jest producentem osprzętu do maszyn budowlanych i rolniczych. Naszym klientom oferujemy szeroki asortyment osprzętu do koparek, koparko-ładowarek, ładowarek, mini koparek, wózków widłowych i traktorów. Osprzęt dostosowujemy do każdego modelu maszyny. Produkty wykonujemy w najwyższym standardzie jakości z materiałów z certyfikatem producenta. Produkcja nasza to w dziewięćdziesięciu procentach rynek zagraniczny. Towary nasze eksportujemy do: Niemiec, Austrii i Szwecji. Zespół doświadczonych pracowników i nowoczesny park maszynowy zapewniają zachowanie najwyższych standardów i powtarzalność produktu. 

Więcej

Produkty 

Podkategorie

 • Łyżki do koparek

  Łyżki do koparek

  Zakład Metalowy Mirosław Głowa produkuje łyżki do koparek w przedziale wagowym od 1 do 100 ton. Łyżki do koparek wykonujemy z materiału konstrukcyjnego twardego lub trudnościeralnego o podwyższonej wytrzymałości. Na zlecenie klienta wykonujemy również łyżki koparek o specjalnym przeznaczeniu. Stosujemy zęby przykręcane lub spawane w zależności od przeznaczenia i rodzaju łyżki. Produkty nasze wykonane są w najwyższych standardach jakości, posiadają roczną gwarancję .  

  Zobacz również łyżki do koparko-ładowarek oraz łyżki ładowarkowe

 • Łyżki do koparko-ładowarek

  Produkujemy łyżki w najwyższej jakości z materiału konstrukcyjnego twardego Na zlecenie możemy wyprodukować łyżki z materiału trudnościeralnego Realizujemy każde zamówienie zarówno pojedyncze sztuki jak i 24-tonowe ładunki
  Przed zakupem proszę o kontakt telefoniczny w celu sprawdzenia dostępności i ustalenia szczegółów zakupu.
  Termin realizacji uzależniony od wielkości produkcji

  Produkujemy łyżki do wszystkich modeli koparko ładowarek:
  JCB,
  CAT,
  CASE,
  VOLVO,
  New Holland,
  Komatsu,
  Terex itp

  Łyżki do koparko ładowarek - dostępność

  Oferujemy łyżki przystosowane do współpracy z każdym typem koparki. Łyżki do koparek o specjalnej konstrukcji, które dedykowane są do różnego rodzaju prac budowlanych. ZMG to producent wysokiej jakości łyżek do koparek i ładowarek wykonanych z wytrzymałej stali konstrukcyjnej, która pozwala na wieloletnią eksploatację. Tak wykonane łyżki do koparki umożliwiają wykonanie najbardziej precyzyjnych prac budowlanych w tym wykopów, rowów czy nawet skarpowania terenu. Niektóre dostępne łyżki ładowarkowe i koparkowe wyposażone są w zęby i lemiesze wymienne, wykonane z materiałów bardzo trwałych odpornych na ścieranie.

  Producent łyżek do ładowarek

  Producent ZMG oferuje łyżki dedykowane dla mini koparek jak również pełnowymiarowych maszyn, o masie od 1- 36 ton i powyżej 36 ton. Nasza oferta obejmuje bogatą gamę osprzętu do koparek do wielu zastosowań budowlanych, również tych profesjonalnych i bardziej wymagających. Dostępne są łyżki do koparek o różnych parametrach technicznych, dzięki czemu można wybrać odpowiedni osprzęt do konkretnych wymagań. Możesz u nas nabyć standardowe łyżki do koparko-ładowarek oraz specjalistyczny osprzęt jakim jest łyżka przednia do koparko ładowarki.

   

  Istnieje możliwość zamówienia dedykowanej łyżki do koparki zwłaszcza jeśli chodzi o łyżki podsiębierne, skarpowe sztywne, hydrauliczne, łyżki trapezowe, czy łyżki przednie do koparko ładowarki.

   

  Dostawa na koszt zamawiającego

  Warunki płatności : przedpłata

  Roczna gwarancja na podstawie faktury

  Zobacz również łyżki do koparek oraz łyżki ładowarkowe.

 • Łyżki ładowarkowe

  Zakład Metalowy Mirosław Głowa wykonuje osprzęt do ładowarek w przedziale wagowym od 3 do 36 ton. Dostosowujemy osprzęt gabarytem i wagą do danego modelu ładowarki. Wykonujemy:

  - szufle

  - szufle otwierane

  - karetki z widłami

  - łyżko krokodyle

  - widło krokodyle

  - chwytaki do bali

  - itp.

  Produkty wykonane są z materiału konstrukcyjnego twardego lub o podwyższonej wytrzymałości. Najwyższą jakość produktu potwierdzamy udzielając rocznej gwarancji. 

  Zobacz również łyżki do koparek oraz łyżki do koparko-ładowarek.

 • Zamiatarki drogowe

  Urządzenia do utrzymania ulic w czystości powinny być uważnie dobrane do warunków pracy, w jakich będą wykorzystywane. Decydując się na sprzęt produkowany przez nas, wybieracie Państwo gwarancję najwyższej jakości. Produkujemy urządzenia dostosowane do: mini koparek, koparek, ładowarek, koparko ładowarek, wózków widłowych, traktorów.

  Nasze maszyny do zamiatania pozwalają na zachowanie czystości na terenie prowadzonych robót ziemnych, oraz drogach dojazdowych do terenu budowy. Wybrane modele mogą być przyłączane do ciągników rolniczych, a nawet wózków widłowych co pozwala na wykorzystanie istniejącego parku maszynowego pod prace porządkowe.

  Zamiatarki uliczne przemysłowe

  Nasza firma oferuje zamiatarki uliczne do sprzątania komercyjnego, przemysłowego i miejskiego. ZMG skupia się na zapewnieniu wysokich standardów jakości i technologii. Dzięki czemu możemy Państwu zaoferować duży wybór zamiatarek ulicznych i stale poszerzać asortyment naszych produktów, tak aby mógł najlepiej zaspokoić potrzeby każdego klienta. Zamiatarki uliczne to maszyny niezwykle precyzyjne, charakteryzujące się dużą zwrotnością, wydajne, idealne do zastosowań w fabrykach, parkach, na placach budowy do codziennego zamiatania parkingów i hal.


  Dostępne na zamówienie zamiatarki uliczne z napędem hydraulicznym.

 • Pługi odśnieżne

  Zakład Metalowy Mirosław Głowa w gamie swoich produktów posiada szeroki asortyment pługów odśnieżnych. Produkujemy pługi do: koparek, ładowarek, koparko ładowarek, traktorów, ładowaczy czołowych, quadów. Produkujemy pługi proste mechaniczne jak i profesjonalne pługi hydrauliczne jedno i dwu skrzydłowe. Do produkcji stosujemy tylko materiały z atestem jakości. Najwyższą jakość naszych produktów potwierdzamy udzielając rocznej gwarancji oraz wystawiając deklarację zgodności. 

  Pługi do ciągników i quadów

  Jako, że pługi odśnieżne to sprzęt, który jest poddany trudnej pracy, staramy się stworzyć sprzęt, który będzie dobrej konstrukcji. Bez względu na to, czy są to pługi odśnieżne do ciągnika, czy do quada osprzęt tworzony jest z najlepszych materiałów, by zapewnić komfort wykonywanej pracy. Oferowane przez firmę ZMG pługi odśnieżne to maszyny modne i trwałe. Zastosowane rozwiązania konstrukcyjne w pługach odśnieżnych umożliwiają pracę w bardzo trudnych warunkach zimowych. Można nimi wykonać między innymi taką pracę jak usunięcie zalegającego śniegu, błota pośniegowego, usunięcie zasp, a nawet lodu.

  Zobacz również zamiatarki drogowe oraz łyżki do koparek

 • Mieszalniki betonu

  Łyżka z mieszalnikiem napędzanym hydraulicznie umożliwia jeszcze lepsze wykorzystanie maszyn budowlanych w codziennej pracy. W prosty i szybki sposób można wymieszać beton, żwir czy paszę. Łyżkę z mieszalnikiem polecamy w szczególności na budowy przy utwardzaniu nawierzchni, renowacji i budowie chodników, kanałów burzowych, ściekowych, krawężników itp. Łyżka do mieszania betonu współpracuje z takimi maszynami jak: koparki, ładowarki, koparko ładowarki, traktory.  

  Zobacz również szybkozłącza oraz zamiatarki drogowe.

 • Szybkozłącza

  Szybkozłącza to urządzenia dzięki którym możliwy jest szybki i sprawny montaż łyżek do koparek. ZMG to producent osprzętu koparkowego, który oferuje między innymi szeroką gamę szybkozłączy. Urządzenia te pozwalają operatorowi koparki w szybkim tempie zamontować niezbędny osprzęt koparkowy. W naszym asortymencie znajdą Państwo duży wybór szybkozłączy do koparki. W swojej ofercie mamy szybkozłącza przednie mechaniczne i hydrauliczne do koparko ładowarek oraz szybkozłącza tylne. Produkujemy szybkozłącza do wielu maszyn budowlanych. Mamy opracowany i sprawdzony własny model szybkozłącza przedniego, które nie wymaga przerabiania przedniej łyżki. Produkujemy również szybkozłącza mechaniczne i hydrauliczne do koparek. Osprzęt ten usprawnia i ułatwia pracę umożliwiając samodzielną i szybką wymianę osprzętu na maszynie. Jeśli nie wiesz jakie szybkozłącze czy to mechaniczne czy hydrauliczne będzie dla Twojej maszyny najlepszym rozwiązaniem? Skontaktuj się z nami. Oferujemy fachową pomoc w wyborze odpowiedniego urządzenia.

  Zobacz również łyżki ładowarkowe oraz mieszalniki betonu.

 • Karetka z widłami

  Karetka z widłami to osprzęt który umożliwia wykorzystanie maszyny budowlanej w jeszcze szerszym zakresie. Dzięki karetce z widłami pracujemy maszyną budowlaną jak wózkiem widłowym wykonując transport palet z miejsca na miejsce.

  Zobacz również mieszalniki do betonu oraz łyżki ładowarkowe.

 • Zrywaki
 • Wydłużone ramiona koparek
 • Podwozia
 • Chwytaki

  Chwytaki do koparek

  Koparki wykorzystywane są na placu budowy do wykonywania często bardzo specjalistycznych prac. Wystarczy, że użyjemy odpowiedniego osprzętu i możemy z koparki stworzyć świetną maszynę, która przyda do transportu. Chwytak koparki to jedna z tych części w które warto wyposażyć koparkę. Jeśli chcemy, by była to maszyna do przenoszenia przeróżnych załadunków, chwytaki sprawdzają się przy załadunku np. bali, czy podnoszenia innego towaru. Dzięki chwytakom możliwe jest podnoszenie różnych ładunków bez palet. Chwytaki sprawdzają się w wielu branżach, nie tylko w budownictwie ale także w branży produkcyjnej czy w przemyśle, gdzie konieczne jest przenoszenie ciężkich załadunków. Oferowane przez firmę ZMG chwytaki do koparki z powodzeniem można zamontować do ładowarek, minikoparek jak również do ciągników rolniczych.

 • Karetka z dociskiem hydraulicznym

  Karetka z dociskiem hydraulicznym