Produkty

Zakład Metalowy Mirosław Głowa jest producentem osprzętu do maszyn budowlanych i rolniczych. Naszym klientom oferujemy szeroki asortyment osprzętu do koparek, koparko-ładowarek, ładowarek, mini koparek, wózków widłowych i traktorów. Osprzęt dostosowujemy do każdego modelu maszyny. Produkty wykonujemy w najwyższym standardzie jakości z materiałów...

Zakład Metalowy Mirosław Głowa jest producentem osprzętu do maszyn budowlanych i rolniczych. Naszym klientom oferujemy szeroki asortyment osprzętu do koparek, koparko-ładowarek, ładowarek, mini koparek, wózków widłowych i traktorów. Osprzęt dostosowujemy do każdego modelu maszyny. Produkty wykonujemy w najwyższym standardzie jakości z materiałów z certyfikatem producenta. Produkcja nasza to w dziewięćdziesięciu procentach rynek zagraniczny. Towary nasze eksportujemy do: Niemiec, Austrii i Szwecji. Zespół doświadczonych pracowników i nowoczesny park maszynowy zapewniają zachowanie najwyższych standardów i powtarzalność produktu. 

Więcej

Produkty 

Podkategorie

 • Łyżki do koparek

  Łyżki do koparek

  Zakład Metalowy Mirosław Głowa produkuje łyżki do koparek w przedziale wagowym od 1 do 100 ton. Łyżki do koparek wykonujemy z materiału konstrukcyjnego twardego lub trudnościeralnego o podwyższonej wytrzymałości. Na zlecenie klienta wykonujemy również łyżki koparek o specjalnym przeznaczeniu. Stosujemy zęby przykręcane lub spawane w zależności od przeznaczenia i rodzaju łyżki. Produkty nasze wykonane są w najwyższych standardach jakości, posiadają roczną gwarancję .  

 • Łyżki do koparko-ładowarek

  Produkujemy łyżki do wszystkich modeli koparko ładowarek:
  JCB,
  CAT,
  CASE,
  VOLVO,
  New Holland,
  Komatsu,
  Terex itp
  Produkujemy łyżki w najwyższej jakości z materiału konstrukcyjnego twardego Na zlecenie możemy wyprodukować łyżki z materiału trudnościeralnego Realizujemy każde zamówienie zarówno pojedyncze sztuki jak i 24-tonowe ładunki
  Przed zakupem proszę o kontakt telefoniczny w celu sprawdzenia dostępności i ustalenia szczegółów zakupu.
  Termin realizacji uzależniony od wielkości produkcji
  Dostawa na koszt zamawiającego
  Warunki płatności : przedpłata
  Roczna gwarancja na podstawie faktury

 • Łyżki ładowarkowe

  Zakład Metalowy Mirosław Głowa wykonuje osprzęt do ładowarek w przedziale wagowym od 3 do 36 ton. Dostosowujemy osprzęt gabarytem i wagą do danego modelu ładowarki. Wykonujemy:

  - szufle

  - szufle otwierane

  - karetki z widłami

  - łyżko krokodyle

  - widło krokodyle

  - chwytaki do bali

  - itp.

  Produkty wykonane są z materiału konstrukcyjnego twardego lub o podwyższonej wytrzymałości. Najwyższą jakość produktu potwierdzamy udzielając rocznej gwarancji. 

 • Zamiatarki drogowe

  Urządzenia do utrzymania ulic w czystości powinny być uważnie dobrane do warunków pracy, w jakich będą wykorzystywane. Decydując się na sprzęt produkowany przez nas, wybieracie Państwo gwarancję najwyższej jakości. Produkujemy urządzenia dostosowane do: mini koparek, koparek, ładowarek, koparko ładowarek, wózków widłowych, traktorów.

  Nasze maszyny do zamiatania pozwalają na zachowanie czystości na terenie prowadzonych robót ziemnych, oraz drogach dojazdowych do terenu budowy. Wybrane modele mogą być przyłączane do ciągników rolniczych, a nawet wózków widłowych co pozwala na wykorzystanie istniejącego parku maszynowego pod prace porządkowe.

 • Pługi odśnieżne

  Zakład Metalowy Mirosław Głowa w gamie swoich produktów posiada szeroki asortyment pługów odśnieżnych. Produkujemy pługi do: koparek, ładowarek, koparko ładowarek, traktorów, ładowaczy czołowych, quadów. Produkujemy pługi proste mechaniczne jak i profesjonalne pługi hydrauliczne jedno i dwu skrzydłowe. Do produkcji stosujemy tylko materiały z atestem jakości. Najwyższą jakość naszych produktów potwierdzamy udzielając rocznej gwarancji oraz wystawiając deklarację zgodności. 

 • Mieszalniki betonu

  Łyżka z mieszalnikiem napędzanym hydraulicznie umożliwia jeszcze lepsze wykorzystanie maszyn budowlanych w codziennej pracy. W prosty i szybki sposób można wymieszać beton, żwir czy paszę. Łyżkę z mieszalnikiem polecamy w szczególności na budowy przy utwardzaniu nawierzchni, renowacji i budowie chodników, kanałów burzowych, ściekowych, krawężników itp. Łyżka do mieszania betonu współpracuje z takimi maszynami jak: koparki, ładowarki, koparko ładowarki, traktory.  

 • Szybkozłącza

  Produkujemy szybkozłącza do maszyn budowlanych. W swojej ofercie mamy szybkozłącza przednie mechaniczne i hydrauliczne do koparko ładowarek oraz szybkozłącza tylne. Mamy opracowany i sprawdzony własny model szybkozłącza przedniego , które nie wymaga przerabiania przedniej łyżki. Produkujemy również szybkozłącza mechaniczne i hydrauliczne do koparek. Osprzęt ten usprawnia i ułatwia pracę umożliwiając samodzielną i szybką wymianę osprzętu na maszynie.

 • Karetka z widłami

  Karetka z widłami to osprzęt który umożliwia wykorzystanie maszyny budowlanej w jeszcze szerszym zakresie. Dzięki karetce z widłami pracujemy maszyną budowlaną jak wózkiem widłowym wykonując transport palet z miejsca na miejsce.

 • Zrywaki
 • Wydłużone ramiona koparek
 • Podwozia
 • Chwytaki
 • Karetka z dociskiem hydraulicznym

  Karetka z dociskiem hydraulicznym